top of page
Ailelere Özel Geziler

AİLELER

Öğrenci turları, bir geziden fazlasıdır. Öğrencilerimizin hem bireysel hem de grup olarak hareket etme becerilerini geliştirme, uygulamalı aktivitelerle yeni kültürler hakkında tecrübe kazanmaları başlıca amacımızdır.

 

Bu amacımız doğrultusunda en az siz aileler kadar dikkatli ve titiz bir anlayışla programlarımızı tasarlamaktayız. Çocuklarımızın geleceklerini şekillendirmek için okul dışında pek çok eğitim alanı bulunmaktadır. Eğitim turları bu çerçevede kısa sürede en fazla verimi sağlamaktadır. Amaç ister hayalleri doğrultusunda bilgi artırmak ister yeni bir hedef belirlemek olsun geziler bireysel bir tecrübe kazanımıdır. Çocuklarımız yeni yerler görmenin heyecanını yaşarken bizler de turlarımızın eğitici amaçlarına da ulaşması için eğitmenlerle birebir çalışarak en yüksek verimi hedefliyoruz. Programlar profesyonel tur direktörleri ile birlikte yüksek kalite ulaşım, transfer, konaklama, yeme-içme hizmetleri dahil edilerek turlarımız son şeklini almaktadır. 

 

Önceliğimiz her zaman öğrencilerimizin güvenliğidir. Tecrübeli tur rehberlerimiz liderliği, yönlendirmesi ve istediğiniz zaman ulaşılabilirliğimiz ile çocuklarımıza unutamayacakları bir tecrübe, bir anı fırsatı sunuyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımız için çıktığımız bu yolda siz aileler ve eğitmenlerle birlikte yürümek en büyük güvencemizdir.

bottom of page