top of page
Yönetici

YÖNETİCİ MESAJI

 

Değerli Okurlar,

2009 yılının aralık ayında Alabama eyaletinde bulunan ‘University of North Alabama’ pazarlama bölümünden mezun oldum. 6 yıl Amerika’da yaşadım. Bu süre zarfında birçok ülke gezdim ve birçok kültürle tanışma fırsatı buldum. Hayalim olan tek bir şey vardı; öğrenci ve genç mezunlarımızın ufuklarını açma, hayallerini gerçekleştirme yolunda yardımcı olmak. Sonunda bu hayalimi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyorum. Dünyanın dört bir yanında anlaşma sağladığımız yerli/yabancı firmalarla ortak hareket ediyor ve öğrencileri ve gençlerimize bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyoruz.

Sizlere sadece haftalık yolculuklar sunmuyoruz; eğitim ve iş hayatınızın sonunda kadar destekliyoruz. Felsefemiz, öğrencilerin hayallerini kurduğu eğitim noktalarını görmelerini sağlamak, gençlerimizin ise değişik kültürleri kaliteli bir hizmet garantisi ile tanıtmaktır. Biz, gezilerimizin şimdiye kadar yaşanan en iyi ve unutulmaz deneyim olmasını ve bu deneyimin etkilerini ömür boyu yaşamalarını istiyoruz.

 

Onur İLDİZ | Unique Student Trips  | Genel Müdür

Logo

HAKKIMIZDA

 

Unik Uluslararası Turizm firmasının bir markası olan ‘Unique Student Trips’, A grubu ve 12290 lisans numaralı bir seyahat acentasıdır. Öğrenci ve genç mezunlarımıza gelecek hedeflerine ulaşmaları için yardımcı oluyor ve bu yoldaki her adımlarında yanlarında yer alıyoruz. İlgi alanları doğrultusunda, alanlarında profesyonel çözüm ortaklarımızla en uygun programları tasarlayıp unutulmaz bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz.

Herhangi bir seyahat acentası değiliz. Gezilerimiz tamamen ilgi alanlarıyla alakalı özel düzenlenmektedir. Gastronomi, teknoloji, radyo televizyon, tarih, coğrafya ve daha birçok bölüme özel geziler tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz. Üstelik aynı yaş grubu ve aynı bölümlerle alakalı kişilerle tanışma olanağı sağlıyoruz.

İster Avrupa’ya gidin ister Asya’ya, Güney Amerika’ya veya dünyanın başka noktalarına, biz maceranızın eşsiz kültürel zenginlikler, gelenekler, farklı müzikler, olağanüstü yemekler, doğal güzellikler, unutmayacağınız insanlar, farklı diller ve anılar ile dopdolu geçmesini ve ömür boyu unutmamanızı sağlamak için çalışıyoruz.

NE YAPARIZ?

MÜKEMMELLİK SÖZÜ

 

‘Unique Student Trips’ eğitimcilerle olağanüstü eğitim yolculukları sağlamada ortaklık yapar. Birlikte, eğitsel hedeflerinizi karşılayan ve hayal gücünüzü her yönden aşan bir program buluyor veya tasarlıyoruz. Standartlarımız yüksek ve mükemmellik taahhüdümüz süreklidir. Sonuç olarak, seyahat sadece bizim işimiz değildir, aynı zamanda tutkumuzdur.

Daha Fazlası

NE YAPARIZ?

Okul Gezileri:

Anaokulu sınıflarından liseye kadar bütün öğrencilere özel yapılan gezilerdir. Bu gezilerimiz sadece okullara özel yapılan ve başlarında öğretmenlerinin bulunduğu gezilerdir.

18-30 yaş arası gençlere özel geziler:

Bu gezilerimiz genelde hem eğlence hem de eğitim ağırlıklı geziler olup genelde üniversite ve yüksek lisans öğrencileri veya yeni mezun gençlerimize özel yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinden birbirine yaklaşık yaş grubu gençler bu gezilerimize katılım sağlayabilmektedir.

Çocuklu Ailelere Özel Geziler:

Aile ve çocuklara özel yaptığımız gezilerde gezi rotalarımız çocuklara göre çizilirken aynı zamanda gidilen ülke veya şehirlerin önemli noktalarını aileler görme fırsatını yakalayacaklar. Bu gezilerimiz her şey dahil programlar olup serbest zaman genelde akşam verilmektedir.

bottom of page