top of page

MÜKEMMELLİK SÖZÜ

'Unique Student Trips’ eğitimcilerle olağanüstü eğitim yolculuklarısağlamada ortaklık yapar. Birlikte, eğitsel hedeflerinizi karşılayan ve hayal gücünüzü her yönden aşan birprogram buluyor veya tasarlıyoruz. Standartlarımız yüksek vemükemmellik taahhüdümüz süreklidir. 

Sonuç olarak, seyahat sadece bizim işimiz değildir,

aynı zamanda tutkumuzdur.

director-chair.png
HAK ETTİĞİNİZİ BEKLEYİN

Turlarımız eğitim seyahatinde en iyi değeri sunar. Otelin konumu, gıda kalitesi ve bolluğu, sürükleyici kültürel öğrenme şansı, tur tasarımı ve içine dahil edilenlerin sayısı, bunlar programınızın yapı taşlarıdır. Tam istediğinizi almanıza yardımcı oluyoruz.

four-stars.png
KONUM

Merkezi oteller size gün içinde daha fazla zaman verir. Gidiş-geliş süresinden tasarruf edin, sabah kalabalıklarının üstesinden gelin ve güvenli, konforlu 3 ve 4 yıldızlı otellerimizde kalırken hava karardıktan sonrasını keşfetmeye devam edin.

theater.png
KÜLTÜREL BAĞLANTILAR

Eğitsel açıdan dinamik olan programlarımız deneyimsel öğrenmede en üst düzeyi temsil eder. Sürükleyici kültürel bağlantı aktivitelerimiz, öğrencilerin ziyaret ettikleri kültürlerin derin bir anlayışını ve değerlendirmesini geliştirmelerine yardımcı olur.

smile.png
SİZE ÖZEL PROGRAMLAR

Herkese uyan tek tip seyahatlere inanmıyoruz. Sizi tanımak istiyoruz; butik otelleri mi yoksa geniş odaları mı, yoğun günleri mi yoksa gezintiye ayrılan süreyi mi tercih ediyorsunuz? Amacımız programınızın size tam olarak uygun olmasını sağlamak. 

bottom of page