top of page
 • Unique Student Trips neyi amaçlar?
  İsminden de belli olduğu gibi, seyahat etmeyi seven yaklaşık yaş grubu genç arkadaşlarımızı bir araya getirerek eğlenceli ve farklı geziler düzenlemeyi amaçlayan bir seyahat acentasıyız. Çevrenizdeki insanları ve bulunduğunuz yerleri keşfetmeniz, deneyimlemeniz, öğrenmeniz ve onlarla bağlantı kurmanız için size daha fazla zaman vermek üzere eğlenceli, çok yönlü güzergahlar oluşturuyor ve önemli ayrıntılarla ilgileniyoruz. Bu şekilde, otantik bir kültürel deneyim yaşayabilirsiniz ve tabii ki güzel bir tatil.
 • Neden UST gezilerine katılmalıyım?
  1. Eğlence: Aynı yaş grubundaki gençlerin bir araya gelerek yurt içi veya yurt dışında harika zaman geçirme ve keşfetme fırsatı sunuyoruz. 2. Sorunsuz: Lojistiği halihazırda hallettik, böylece öngörülemeyen sorunlarla uğraşmak, bütçe yapmadığınız parayı harcamak veya herhangi bir şey hakkında stres yapmak için saatlerinizi planlamak veya tatil zamanınızı boşa harcamak zorunda kalmazsınız. 3. Rota Seçimi: En iyi noktaları, oraya nasıl gidileceğini ve onlar hakkında neyin güzel olduğunu zaten biliyoruz ve sizler için hepsini bir araya getiren harika geziler oluşturuyoruz. 4. Ekip İşi: Tek başına seyahat etmek belki güzel olabilir ancak bir ekip ile seyahat etmek isteyenler için müthiş organizasyonlar oluşturuyoruz. Aynı zamanda, genç arkadaşlarla uluslararası seyahat planlamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Değişen çalışma programları, bütçeler ve kişilikler arasında, birden fazla kişiyle geziler düzenlemeye çalışmak çok sinir bozucu olabilir. Bir UST gezisine çıkmak demek, her zaman birbirine yaklaşık yaş grubuyla, en fazla 20 kişiye kadar seyahat edeceğiniz, yeni insanlarla tanışmaya, yeni şeyler denemeye ve iyi vakit geçirmeye açık olacağınız anlamına gelir.
 • Kimler UST gezilerine katılabilir?
  Gezilerimiz, daha fazla seyahat etmek ve yol boyunca benzer düşünen insanlarla tanışmak isteyen 18-30 yaş arası kişiler için tasarlanmıştır. Ancak bazı gezilerimiz çocuklu ailelere özel yapılmaktadır. Yaklaşan Etkinlikler bölümünden gezilerimizi takip edebilirsiniz.
 • Gezilerinizde bay/bayan oranı nasıl oluyor?
  Gezilerimizde bay-bayan oranında denge sağlamaya çalışıyoruz, genelde en fazla yüzde 60’a 40 oranını ön planda tutmaya çalışıyoruz.
 • UST gezileri benim için uygun mudur?
  Sosyal, bağımsız, meraklı ve eğlenceyi seven biriyseniz ve yeni insanlar ile tanışmayı seviyorsanız doğru yerdesiniz demektir.
 • Bu geziler lüks segment geziler mi?
  Hayır, gezilerimiz lüks değil ama kesinlikle ucuz da değil. Tam ortadayız, tasarruf etmenin ne zaman mantıklı olduğunu ve ne zaman savurganlığa değer olduğunu bilmek için yeterli deneyime sahibiz. Örneğin otellerimiz 3-4 yıldızlı arasında değişmektedir. Çok gezdiğimiz için 5 yıldızlı oteller tercih etmiyoruz ancak 1 veya 2 yıldızlı otelleri de listemize almıyoruz. Gezilerimiz benzer şirketlerden daha pahalıysa, bunun nedeni muhtemelen ya daha fazla etkinlik dahil etmemiz ya da dahil ettiğimiz şeyin daha kaliteli olmasıdır.
 • Gruplar ortalama kaç kişiden oluşuyor?
  Ortalama grup büyüklüğü genelde 15 kişiden oluşur. Ancak bazı özel gezilerimizde sayı 20’yi bulabiliyor. Sizi bir sürünün parçası gibi hissettirmeden bir topluluk duygusu geliştirmek için her yolculuktaki kişi sayısını sınırlıyoruz.
bottom of page