top of page

Amsterdam Gençlik Gezisi

Üniversiteliler Amsterdam'da toplanıyor!

Amsterdam Gençlik Gezisi
Amsterdam Gençlik Gezisi

Saat ve Yer

21 Kas 2019 11:15 – 24 Kas 2019 20:15

Amsterdam, Amsterdam, Hollanda

Etkinlik Hakkında

 

Program Akışı

1.GÜN (21 Kasım 2019)

İstanbul Havalimanından saat 11.15’te Atlas Global Havayolları KK2247 sefer sayılı uçuşu ile Amsterdam’a hareket ediyoruz. Saat 13.15’te Amsterdam’da rehberimiz tarafından karşılanıp klasik Hollanda köy hayatını tanıyabileceğimiz değirmenleri ile ünlü Zaanse Schans’a geçiyoruz. Burnumuza buram buram gelen çikolata ve kakao kokuları arasında tarihi yel değirmenleri arasında yürürken en güzel fotoğraf karelerini yakalıyoruz. Peynir atölyelerinde Hollanda peynirlerinin tadına bakıp Klompen terlik ayakkabı atölyesine uğruyoruz. Zaanse Schans gezisinden sonra otele geçiyoruz. Daha sonrasında öğrencilerimize serbest zaman veriyoruz.

2.Gün (22 Kasım 2019) 

Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından rehberimizin eşliğinde Amsterdam gezimize başlayacağız. Amsterdam Central İstasyonundan başlayacak gezimizde Ağlama Kulesi, Saint Nikolas Kilisesi, meşhur Red Ligt District (Kırmızı Fener Sokağı), ülkenin ve şehrin kalbi Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Madam Tussauds, Ulusal Anıt görülecek. Tüm Dünya dillerinde birçok baskısı yapılan Anne Frank in hatıralarını yazdığı evi görülecek. Amsterdam’ın en meşhur kanallarında rehberimizin çizdiği rotada yürüyerek çiçek pazarına ve Rembrantplein’e uğrayıp Museumpleinde gezimizi sonlandıracağız. Serbest zaman akabinde otelimize döneceğiz. 

3.Gün (23 Kasım 2019) 

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından Müzeler Bölgesine geçip renklerin dâhice canlandırıldığı Van Gogh Müzesini ve başta Rembrand’ın eserleri olmak üzere Altın Çağın en değerli koleksiyonlarının bulunduğu Rijks Müzesini gezeceğiz. Amsterdam’ın en turistik merkezlerinden biri olan Heineken Bira Fabrikasını keşfedip sonrasında Amsterdam Kanal turumuzu gerçekleştireceğiz. 

(Müzelere giriş yapmak istemeyen öğrencilerimize serbest zaman verilecektir)

4.Gün (24 Kasım 2019) 

Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından saat 12:00 ye kadar serbest zaman veriyoruz. Atlas Global Havayolları KK2248 sefer sayılı uçağı ile 14:45 te Amsterdam’dan İstanbul’a hareket ediyoruz. Türkiye saatiyle saat 20:15 te İstanbul’da olup gezimizi tamamlıyoruz.  

Not: Fiyat teklifi ve detaylı bilgilendirme için 'info@unikst.com' adresine mail atabilir veya 0530 913 90 80 numaralı şirket hattımızdan arayabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page